Laserskaneerimine

Laserskaneerimine ja 3D-mõõdistamine

Vajades ruumi, hoone või objekti ülesmõõdistust laserskaneerimise või 3D-mõõdistuse abil, saate teenuse tellimiseks pöörduda meie poole.

Aamos Atlas OÜ

Geodeetilised tööd üle terve Eesti!

Laserskaneerimine ja 3D-mõõdistamine

Vajades ruumi, hoone või objekti ülesmõõdistust laserskaneerimise või 3D-mõõdistuse abil, saate teenuse tellimiseks pöörduda meie poole. Loome laserskaneerimise või 3D mõõdistamise abil ülesmõõdistamist vajavatest objektidest, rajatistest, hoonetest või keskkonnast detailselt täpse ja ruumilise kujutise või punktipilve.  Punktipilvest on võimalik koostada 3D mudeleid, jooniseid, lõikeid jne. 3D-mudelist koostame vajadusel ka 2D-formaadis joonised. See hõlbustab vajalike andmetega tutvumist ja annab erinevaid võimalusi andmete töötlemisel. Vastavalt tellija soovile või vajadustele suudame kiirelt mõõdistada üles ühe hoone või hoonete kompleksi või objektid või kaevandused jmt. Seejärel juba saadud andmeid töödeldes esitame tellijale vajalikud tulemused tema soovitud andmeformaadis. Tulemi formaat lepitakse kokku tellijaga tööde algfaasis, et tellija saaks temale vajalikus formaadis edasisi töid jätkata.

Mõõdistustööde läbiviimiseks kasutame maailma tipptootja tehnikat – Trimble X7 3D-laserskänner. Nii nagu ütleb seadmete tootja, siis Trimble X7 skänner on loodud selleks, et hallata suuri ja keerulisi projekte, võimaldades teostada tööd kiirelt ja täpselt. Trimble on välja töötanud 3D-skanneerimislahendused, mida võite usaldada kiireks andmete kogumiseks, analüüsiks, modelleerimiseks ja täppistulemuste saamiseks. Seadmega suudame tagada tulemused mida iseloomustab – suur täpsus ja võimas jõudlus.

Teemad ja valdkonnad kes vajavad laserskaneerimist:

  1. Arhitektuuribürood ja projekteerijad (sh. BIM-tehnoloogia kasutajad)
  2. Eraisikud – näiteks inventariseerimis joonised, korruseplaanid jmt
  3. Ehitusettevõtted (sh. BIM-tehnoloogia kasutajad)
  4. Teedeehitus ja tunnelite, sildade jm taristuobjektide rajajad (sh. BIM-tehnoloogia kasutajad)
  5. Arheoloogid
  6. Kultuuriajaloolased ja restauraatorid
  7. Tööstused
  8. Kõik muud valdkonnad ja isikud kes vajavad detailitäpseid joonised ja mudeleid 3D abil
Kogenud geodeedid

Ettevõttes töötavad geodeedid on oma eriala head spetsialistid, olles kvalifikatsiooni ja kogemused omandanud pikkade aastate vältel – meeskonna keskmine erialane kogemus 20 tööaastat.

Töid teostame üle terve Eesti.

Töid teostame nii ettevõtetele, kui eraisikutele üle terve Eesti. Olenemata asukohast võtke meiga julgelt ühendust ja leiame sobiva lahenduse.

Professionaalseid seadmeid

Oma töös kasutame vaid professionaalseid seadmeid firmalt Trimble ja GPS-seadmeid – Trimble S3 ja S6, GNSS seadmeid 5800 ja R8-2.

Küsimuste ja hinnapäringute korral võtke meiega ühendust!