Nivelleerimine ehk kõrguslik mõõdistamine

Aamos Atlas

Nivelleerimine ehk kõrguslik mõõdistamine

Nivelleerimiseks ehk kõrguslikuks mõõdistamiseks nimetatakse mõõtmistöid, mille alusel määratakse maapinna punktide omavahelisi kõrguslikke erinevusi ehk kõrguskasve. Meie teostame insener-tehnilisi mõõdistusi digitaalnivelliir`I  Trimble DiNi12. Tehnilise nivelleerimisega saame luua kõrgusliku alusvõrgu suuremõõtkavaliseks topograafiliseks mõõdistamiseks, samuti teostame projekteerimisele eelnevaid uurimistöid ja teostame kõrguslikke märkimistöid ehitustel.

Topo-geodeetilised mõõdistused

Meie eelised

Ettevõttes töötavad geodeedid on oma eriala head spetsialistid, olles kvalifikatsiooni ja kogemused omandanud pikkade aastate vältel – meeskonna keskmine erialane kogemus 20 tööaastat.

Töid teostame nii ettevõtetele, kui eraisikutele üle terve Eesti. Olenemata asukohast võtke meiga julgelt ühendust ja leiame sobiva lahenduse.

Oma töös kasutame vaid professionaalseid seadmeid firmalt Trimble ja GPS-seadmeid – Trimble S3 ja S6, GNSS seadmeid 5800 ja R8-2.

Teenused

Insenertehnilised nivelleerimistööd
Kõrgusliku alusvõrgu loomised topograafilisteks mõõdistamisteks
Projekteerimiseks vajalikud mõõdistused uurimistöödele
Kõrguslikud mahamärkimis- ja kontrollmõõdistused ehitistele
Vajumisvaatlused

Küsimuste ja hinnapäringute korral võtke meiega ühendust!

Aamos Atlas OÜ

Aamos Atlas OÜ on erakapitalil loodud ettevõte ja teostame töid üle Eesti. Pakume kõiki põhilisi geodeesiaga seotud töid ja teenuseid, mille raames põhitegevused on geodeetilised alusplaanid, maamõõdutööd, ehitusgeodeetilised mõõdistustööd (sh mahamärkimised ja teostused), katastritööd, 3D-mudelite koostamised, hoonete ülesmõõdistamised, inventariseerimised jne.

Küsimused ja hinnapakkumised

Tartu maantee 84a (Fahle Maja) Tallinn

Avatud esmaspäevast reedeni 9:00 – 18:00