Nivelleerimine ehk kõrguslik mõõdistamine

Nivelleerimine ehk kõrguslik mõõdistamine

Nivelleerimiseks ehk kõrguslikuks mõõdistamiseks nimetatakse mõõtmistöid, mille alusel määratakse maapinna punktide omavahelisi kõrguslikke erinevusi ehk kõrguskasve.

Aamos Atlas OÜ

Geodeetilised tööd üle terve Eesti!

Nivelleerimine ehk kõrguslik mõõdistamine

Nivelleerimiseks ehk kõrguslikuks mõõdistamiseks nimetatakse mõõtmistöid, mille alusel määratakse maapinna punktide omavahelisi kõrguslikke erinevusi ehk kõrguskasve. Meie teostame insener-tehnilisi mõõdistusi digitaalnivelliir`I  Trimble DiNi12. Tehnilise nivelleerimisega saame luua kõrgusliku alusvõrgu suuremõõtkavaliseks topograafiliseks mõõdistamiseks, samuti teostame projekteerimisele eelnevaid uurimistöid ja teostame kõrguslikke märkimistöid ehitustel.

Kogenud geodeedid

Ettevõttes töötavad geodeedid on oma eriala head spetsialistid, olles kvalifikatsiooni ja kogemused omandanud pikkade aastate vältel – meeskonna keskmine erialane kogemus 20 tööaastat.

Töid teostame üle terve Eesti.

Töid teostame nii ettevõtetele, kui eraisikutele üle terve Eesti. Olenemata asukohast võtke meiga julgelt ühendust ja leiame sobiva lahenduse.

Professionaalseid seadmeid

Oma töös kasutame vaid professionaalseid seadmeid firmalt Trimble ja GPS-seadmeid – Trimble S3 ja S6, GNSS seadmeid 5800 ja R8-2.

Küsimuste ja hinnapäringute korral võtke meiega ühendust!